در ادامه دیدگاه نخبگان یزدی در مورد مهندس عزیز الله سیفی کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یزد را مشاهده کنید.

برگزاری مجازی نهمین کنگره بین‌المللی طب تولید مثل یزددیدگاه دکتر علی محمد عبدلی معاون پژوهشکده علوم تولید مثل استان یزد

اينجانب قريب به سه دهه است كه با ج  ناب آقاي مهندس سيفي افتخار دوستي و آشنايي را دارم اميدوارم دوستان محترم در يزد شرايطي را فراهم كنند كه ايشان انتخاب شوند و خدمات خوبي به مردم خوب و بزرگوار ارائه نمايند.

 

 

گزارش میدانی/روز قدس درکنار بانوان یزدی به صحنه می آییمدیدگاه رقیه کفیل الناس مسئول هیئت پیروان عترت رزمندگان اسلام یزد

باسلام وعرض ادب خدمت بزرگواران اینجانب بیش از۴ سال بعنوان مشاوربانوان وخانواده فرمانداری باجناب آقای سیفی فرماندار وقت همکاری داشتم و از مدیریت و برنامه ريزي و دقت و درایت ایشان در برنامه ریزی های شهرستان یزد واقعا قابل تحسین بود و در همه زمینه ها حضور فعال داشتن توجه خاص به مباحث خانواده و همراهی ایشان دربرگزاری دوره های آموزشی طرح رحمت دردورترین و محرومترین نقاط شهر یزد که همینطور ذکرخیر مدیریت ایشان زبان زد معتمدین و مجموعه های فرهنگی درمحلات بوده و هست و انتخاب ما برای شورای شهریزد جناب آقای سیفی می باشد

 

دیدگاه اسکندری رئیس اسبق صنعت معدن وتجارت استان یزد

باسلام و عرض ارادت محضر شریف دوستان گروه من هم به سهم خودازلطف همه دوستان سپاسگزارم و چند سالی که افتخار خدمت در استان یزد داشتم دوست و برادر عزیزم جناب مهندس سیفی را انسانی بزرگ مدیری صادق و لایق و امین و دلسو زمی دانم وایشان را از هرنظر شایسته مسئولیت های بزرگ اجتماعی میدانم آن شاالله بارای شما مردم شریف ایشان بتوانند در کسوت نماینده گی درشورا به خدمات خود تداوم بخشند.

سید محمد وزیری یزدی عضو مجمع متخصصین ایران

” عزیز الله سیفی ” مردی برای تمام فصول

سال های قبل که در یزد بودم نامش را از طریق رسانه ها شنیده بودم و چهره همیشه متبسم او را در قاب تلویزیون به نظاره نشسته ام،نام و چهره اش را که کنار بگذاریم کلام بلیغ و صادقانه اش انگار بیشتر از مسئولین دیگر به دل می نشیند.!

صمیمیت گفتارش مخاطب را با او نزدیکتر می کند و وقتی سخنانش را از رسانه های صوتی و تصویری گوش می کنم هرگز فاصله نامطلوبی را که با دیگر مدیران دولت تدبیر و امید احساس می کرده ام را اصلا و ابدا دریافت نمی کنم……………!!!!

در محل کارش چه آن روز که مدیر کل میراث استان بود و چه بعد از آن که فرماندار دارالعباده بود صمیمانه، ساده و بی پیرایه پذیرای شهروندان بوده و چنانچه فردی برای مشکلی به وی مراجعه کرده، مجدانه پیگیر حل مشکلات مردم بوده است.

سرور فهیم بگذارید زیاده گویی نکنم و جناب آقای مهندس سیفی را اینگونه معرفی کنم که او “مردی است برای تمام فصول”، زیرا با همه است و برای همه و به هیچ چیزی جز خدمت، نیندیشیده و نخواهد اندیشید و این شناخت است که وی راسالهاست محبوب دارالعباده یزد کرده و همین محبوبیت او را رکورد دار بیشترین رای در یزد خواهد کرد.

همشهری گرامی جناب آقای مهندس سیفی نامزد شورای شهر یزد را فراموش نکنیم.

۲۴ خرداد

خواجه رضایی مدیر کل اسبق راه و شهرسازی استان یزد

سلام آقاى سيفى انسان شايسته و مدير و مدبر وسخت كوش و سالم وارسته اى هستند مى توانند در شوراى شهر منشا اثر باشند