پایگاه خبری – تحلیلی «صبح ساباط»، برای گسترش فعالیت های خود از علاقمندان به کارهای خبری، رسانه ای و مقاله ای دعوت به همکاری می نماید.

  •  زمینه کاری : زمینه کاری پایگاه خبری صبح ساباط تهیه  و انتشار اخبار مربوط به  استان یزد، رصد سایتهای خبری  و روابط عمومی ادارات ، رصد نشریات مختلف اعم از روزنامه های استان ، مجلات و…، یادداشت نویسی و ارائه مطالب جالب و خواندنی در تمام زمینه ها است.
  • موضوع همکاری: تهیه خبر و گزارش و مطالب تحلیلی مرتبط و سایر موارد مفید برای مخاطبان است.اخبار و گزارشات و مطالب باید توسط خود همکاران تهیه شده باشد،  لطفا به این نمونه ها توجه کنید :

نمونه مطلب حقوقی: آشنایی با قوانین مربوط به مهریه

  • حقوق معنوی مولف: سایت صبح ساباط همواره خود را به رعایت حقوق معنوی مولفان پایبند می داند، و در همه مراحل انتشار و استفاده از مطالب ارسال شده نام مولف ذکر خواهد شد.
  • کیفیت مطالب ارسالی: مطالب ارسال شده بسته به محتوا باید از استانداردهای لازم برای یک مطلب خبری یا علمی برخوردار باشند و در صورت استفاده از منابع و ارجاعات به روشنی منابع و مآخذ مورد استفاده ذکر شود، در صورتی که در مطالب ارسال شده به حقوق مادی یا معنوی سایرین تعدی شود مسوولیت ناشی از آن مستقیما متوجه ارسال کننده مطلب خواهد بود.
  • نحوه آغاز همکاری: برای شروع به همکاری باید اطلاعات و سوابق کاری مرتبط خود را برای ما ارسال کنید، برای این کار از فرم پایین همین صفحه استفاده کنید، فقط به درخواست هایی که از این طریق واصل شوند رسیدگی خواهد شد، لطفا از هیچ وسیله ی دیگری برای تماس و پیگیری درخواستتان استفاده نکنید. در صورت لزوم از طریق نشانی ایمیلی که در فرم اعلام می کنید با شما تماس گرفته خواهد شد.