فرمانده انتظامی استان یزد گفت: مجرمی که با پوشش مامور اداره برق و با تهدید سلاح قلابی از شهروندان زورگیری می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش از صبح ساباط، سردار عباسعلی بهدانی فرد، فرمانده انتظامی استان یزد گفت: با توجه به دریافت خبر و شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر زورگیری و اخاذی از آن‌ها، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: با تحقیقات ماموران مشخص شد که متهم با مراجعه به منازل افراد سالخورده، خود را مامور اداره برق معرفی و سپس با تهدید اسلحه قلابی، طلا‌های خانم‌های سالخورده را به زور سرقت می‌کرد.

سرهنگ بهدانک‌‌وی فرد با اشاره به کار گسترده اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان یزد گفت: ماموران با کار اطلاعاتی، متهم را شناسایی و او را پس از اخذ مجوز قضائی در منزلش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان افزود: سارق مامورنما در بازجویی‌های کارآگاهان پلیس تاکنون به چهار فقره زورگیری اعتراف کرد و همدست او نیز شناسایی و طی عملیات دیگر ماموران، دستگیر شد.

او از شهروندان خواست هنگام مراجعه ماموران تحت هر عنوانی از آن‌ها کارت شناسایی درخواست کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.