به گزارش صبح ساباط، ابراهیم سلمانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مصاحبه با یزد رسا در پاسخ به دغدغه برخی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی یزد در خصوص برگزاری امتحانات به صورت حضوری اظهار کرد: اغلب امتحانات دانشگاه علوم پزشکی یزد به صورت مجازی برگزار می شود. البته برخی از […]

به گزارش صبح ساباط، ابراهیم سلمانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مصاحبه با یزد رسا در پاسخ به دغدغه برخی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی یزد در خصوص برگزاری امتحانات به صورت حضوری اظهار کرد: اغلب امتحانات دانشگاه علوم پزشکی یزد به صورت مجازی برگزار می شود. البته برخی از امکانات به دلیل ماهیت خود باید عملی برگزار شود و چاره ای باقی نمی گذارند. با این وجود بیش از ۹۰ درصد امتحانات به صورت مجازی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در دانشگاه علوم پزشکی از این نوع امتحانات عملی وجود دارد ولی تعداد آن ها محدود است و به ناچار به صورت حضوری و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود.

سلمانی همچنین در پاسخ به این سوال که شهروندان چطور می توانند عدم رعایت پروتکل بهداشتی توسط مشاغل پر خطر

را به مسئولین اعلام کنند گفت: برای این منظور هموطنان گرامی می توانند از طریق تماس با سامانه ۱۹۰ متعلق به وزارت بهداشت و یا سامانه ۱۱۱ ستاد مقبله و مبارزه با کرونا اقدام کنند.