به گزارش صبح ساباط، سرهنگ محمد تقی منصوری، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: استقبال جوانان یزدی از خدمت سربازی کم نظیر است به طوری که استان یزد در زمینه اعزام مشمولان به خدمت سربازی رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است. او افزود: اگر مشمولان متاهل خود را برای انجام خدمت سربازی […]

به گزارش صبح ساباط، سرهنگ محمد تقی منصوری، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: استقبال جوانان یزدی از خدمت سربازی کم نظیر است به طوری که استان یزد در زمینه اعزام مشمولان به خدمت سربازی رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.

او افزود: اگر مشمولان متاهل خود را برای انجام خدمت سربازی معرفی کنند، می توانند از مزیت انجام خدمت وظیفه در نزدیک ترین محل زندگی بهره‌مند شوند.

سرهنگ منصوری ادامه داد: البته  برای مشمولان دارای فرزند هم سه ماه کسری خدمت در نظر گرفته می شود.

او با بیان اینکه یکم و سوم هر ماه بیش از ۵۰۰ نفر به خدمت مقدس سربازی نیز اعزام می شوند، تصریح کرد: قانون خرید خدمت از پایان سال ۹۸ به طور کلی نیز برداشته شده است و تحت هیچ عنوان خرید خدمت سربازی نداریم.

سرهنگ منصوری گفت: افرادی هم که کارت‌های پایان خدمت آن‌ها قدیمی و کاغذی است باید اقدام به تعویض کارت پایان خدمت خود کنند زیرا یا اسامی آن ها در لیست غایبین قرار دارند و یا اینکه امکان بهره مندی از خدمات اجتماعی که نیازمند پایان خدمت است را ندارند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان یزد تصریح کرد: جوانان و خانواده ها می توانند برای بهره مندی از خدمات مشورتی و رفع ابهام های خود با شماره تلفن ۰۹۶۴۸۰ تماس بگیرند.

منبع: باشگاه خبرنگاران