به گزارش صبح ساباط، سعید ایران نژاد، معاون عملیات سازمان آتش نشانی یزد گفت: ساعت ۲۲:۵۵ دیشب، ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد با دریافت خبر آتش سوزی در یک واحد مسکونی در خیابان صیاد شیرازی بلافاصله نیرو‌های آتش نشانی به همراه خودروی دارای نردبان ۶۵ متری و بالابر ۳۳ متری به محل حادثه اعزام شدند. او افزود: […]

به گزارش صبح ساباط، سعید ایران نژاد، معاون عملیات سازمان آتش نشانی یزد گفت: ساعت ۲۲:۵۵ دیشب، ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد با دریافت خبر آتش سوزی در یک واحد مسکونی در خیابان صیاد شیرازی بلافاصله نیرو‌های آتش نشانی به همراه خودروی دارای نردبان ۶۵ متری و بالابر ۳۳ متری به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: با استقرار نیرو‌های آتش نشانی در مجتمع مسکونی، متوجه شدند یک واحد مسکونی در طبقه دوم این ساختمان شش طبقه‌ای به دلیل نامعلومی آتش گرفته است و دود حاصل از نیز تمامی ساختمان را فرا گرفته است.

ایران نژاد ادامه داد: با توجه به اینکه انتشار شدید دود، جان ساکنان ساختمان را تهدید می‌کرد گروهی از آتش نشانان به فوریت پس از قطع برق و گاز ساختمان، به مهار شعله‌های آتش پرداختند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی یزد تصریح کرد گروه دیگری از آتش همزمان به داخل واحد‌های مسکونی در سایر طبقات ساختمان رفتند و افرادی را که نیاز به کمک داشتند، از میان دود خارج و به بیرون ساختمان منتقل کردند.

او اضافه کرد: علی رغم شدت و گستردگی آتش سوزی و نیز وارد شدن خسارات مالی زیاد به این مجتمع، به هیچ کس آسیب جانی نرسید.

ایران نژاد اظهارداشت: علت بروز این آتش سوزی و برآورد خسارات وارد به این مجتمع، در حال بررسی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان