به گزارش اشکذرخبر، وحید حسنی مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان یزد گفت: در این محفل ادبی شاعران و طنزپردازانی از استان‌های یزد و فارس حضور داشتند و اشعار خود را با موضوع تغذیه سالم قرائت کردند. حسنی افزود: همچنین در مراسم یاد و نام طنز پرداز، شاعر و پژوهشگر معاصر استاد ابوالفضل زرویی نصرآباد […]

 

به گزارش اشکذرخبر، وحید حسنی مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان یزد گفت: در این محفل ادبی شاعران و طنزپردازانی از استان‌های یزد و فارس حضور داشتند و اشعار خود را با موضوع تغذیه سالم قرائت کردند.

حسنی افزود: همچنین در مراسم یاد و نام طنز پرداز، شاعر و پژوهشگر معاصر استاد ابوالفضل زرویی نصرآباد که اشعارش زیبا و دل نشین و شاگرد گل آقا بود، گرامیداشت شد.

وی هدف از برپایی محافل طنز قند شکن را تقویت جریان شعر طنز در استان یزد با ایجاد گسترش ادبیات و شعر فارسی و انتخاب شاعران طنز پرداز اعلام کرد.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان یزد گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار نثر و نظم خود را برای ارائه در محافل ماهانه طنز «قندشکن» به رایانامه qandshekan@gmail.com ارسال کنند.

برنامه طنز قند شکن به صورت ماهیانه به مناسبت‌های مختلف با حضور ۱۳۰ نفر از شاعران طنز پرداز از استان و اجرای ۱۵ نفر در هر برنامه با حضور طنز پردازان معروف کشوری و مهمانانی از سایر استان‌ها در حوزه هنری یزد برگزار می‌شود.