به گزارش اشکذرخبر به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، محمد علی استاندار یزد گفت: خوشبختانه امروز در حوزه مسائل مرتبط با توسعه استان به  یک وحدت گفتمانی رسیده ایم و این نقطه قوت مناسبی است که همه در راستای توسعه تلاش کنیم زیرا اگر از سرمایه‌گذاری صحبت می‌شود  این  دغدغه همه ما […]

به گزارش اشکذرخبر به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، محمد علی استاندار یزد گفت: خوشبختانه امروز در حوزه مسائل مرتبط با توسعه استان به  یک وحدت گفتمانی رسیده ایم و این نقطه قوت مناسبی است که همه در راستای توسعه تلاش کنیم زیرا اگر از سرمایه‌گذاری صحبت می‌شود  این  دغدغه همه ما است و به یک بخش خاص مربوط نمی‌شود.

طالبی افزود: شهرداری‌ها جایگاه ممتازی در جذب سرمایه گذاری و ایجاد فرایند مشارکت جویی دارند و این مسئولیتی است که بر عهده همه شورا‌ها و شهرداری هاست که جلب مشارکت در حوزه‌های مختلف را امکان پذیر سازند.

استاندار یزد خاطر نشان کرد: از طرف دیگر  شهرداری‌ها باید نقش تسهیلگر را ایفا کنند چرا که بخشی از مشکلاتی که در استان در حوزه سرمایه گذاری وجود دارد به دلیل وجود بروکراسی در دستگاه‌های مختلف است که باید به صورت جدی در استان برای حل این موضوع کار شود.

وی اظهار داشت: انتظار داریم شهرداری‌ها در حوزه سرمایه گذاری، بروکراسی را به حداقل برسانند و  شرایط حرکت چابک سیستم را در این مسیر فراهم کنند.

طالبی در پایان افزود: از شهرداری‌ها می‌خواهیم تقویت کننده سازمان همیاری شهرداری‌ها باشند و با ارائه طرح‌ها و پروژه هایشان، این سازمان را به مجموعه‌ای پویا، فعال و پردرآمد تبدیل کنند.