مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در بازدید از نمایشگاه"باتماق" دختران اردکانی گفت: دستگاه های متولی فضا سازی شهری به خوبی می توانند از عکس ها در سطح شهر برای زیبا سازی و تبلیغ مضرات فضای مجازی استفاده نمایند.

به گزارش خبرنگار صبح ساباط، احسان عابدی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از نمایشگاه عکس”باتماق” دختران اردکانی بازدید کرد و از مهدی دهقانی اشکذری دبیر عکاسی دبیرستان استعدادهای درخشان اردکان در برپایی این نمایشگاه تقدیر نمود.

عابدی موضوع به روز آسیب های فضای مجازی با نوع نگاهی خاص و متفاوت را از ویژگی های برجسته نمایشگاه گروهی عکس دانش آموزان هنرمند اردکانی خواند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به تصویر کشیدن تفکر گروهی در قالب هنر و با نگاهی نو و خلاقانه را کاری منحصر به فرد و ویژه خواند که دانش آموزان دهقانی اشکذری قویا از عهده آن بر آمده و آثاری چشم نواز و به دور از کلیشه را ثبت نموده اند.

وی با تاکید براین که این آثار ظرفیت اکران شهری دارد گفت:دستگاه های متولی فضا سازی شهری به خوبی می توانند از عکس ها در سطح شهر جهت زیبا سازی و تبلیغ مضرات فضای مجازی استفاده نمایند.

عابدی اظهار امید واری کرد: “باتماق”شاگردان دهقانی در بخش های مختلف استان و سایر استان ها به نمایش در آید.
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی یزد هم چنین از برگزاری این نمایشگاه در کتابخانه ملی استان استقبال کرد.
گفتنی است شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اردکان حامی و اسپانسری این نمایشگاه را برعهده دارد.


انتهای پیام/ص