دبیر اطلاع‌رسانی ستاد مردمی غدیر استان یزد، برنامه‌های روز عیدغدیر در یزد تشریح و از حرکت دسته شادی با حضور سادات و اقشار مختلف مردم خبر داد.

به گزارش صبح ساباط، امیرعباس حیران، با تشریح برنامه‌های روز عیدغدیر توسط این ستاد گفت: برنامه‌ها از ساعت هفت و نیم صبح با قرائت دعای ندبه در حسینیه امیرچقماق آغاز و همزمان کاروان موتورسواری از امامزاده سیدجعفرمحمد (ع) به طرف میدان امام حسین (ع)، میدان امام علی (ع) و امامزاده جعفر (ع) با عنوان «حرم تا حرم» برگزار می‌شود، علاوه بر آن، کاروان دوچرخه‌سواری نیز از چهارراه دولت‌آباد تا حسینیه امیرچقماق برگزار خواهد شد.
حیران از حرکت دسته شادی با حضور سادات و اقشار مختلف مردم از مسیر‌های امامزاده سیدالصحرا (ع) و امامزاده جعفر (ع) و تجمع در میدان بعثت خبر داد و افزود: پس از اجتماع مردم در ساعت ۸:۳۰ در میدان بعثت مراسم به صورت رسمی با پیاده‌روی و اجرای مولودی‌خوانی تا حسینیه امیرچقماق ادامه دارد.

وی ادامه داد: سپس سلسله برنامه‌ها نظیر اجرای گروه‌های سرود، ورزش باستانی و اجرای مسابقه و همخوانی مداحان اجرا می‌شود.

دبیر اطلاع‌رسانی ستاد مردمی غدیر استان یزد؛ اطعام غدیر و اهدای پرچم و بادکنک به کودکان را از دیگر برنامه‌ها مطرح کرد و گفت: امسال هیئات مذهبی گلچینان، دلباختگان موعود، ختم صلوات، امامزاده سیدالصحرا (ع) و انصارالعباس در برپایی این مراسم مشارکت دارند.

انتهای پیام