آیین افتتاحیه ششمین نمایشگاه تخصصی دوچرخه و موتور سیکلت و تجهیزات وابسته و همچنین چهارمین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی باشگاه‌ها با حضور معاون استاندار یزد، مسئولان اداره کل صمت و جمعی از مسئولان استان در محل شهرک نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد برگزار شد.

به گزارش صبح ساباط، به نقل از روابط‌عمومی استانداری یزد، آیین افتتاحیه ششمین نمایشگاه تخصصی دوچرخه و موتور سیکلت و تجهیزات وابسته و همچنین چهارمین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی باشگاه‌ها با حضور محمدعلی شاه‌حسینی معاون استاندار یزد، مسئولان اداره کل صمت و جمعی از مسئولان استان در محل شهرک نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد برگزار شد.

وی در مصاحبه خبرنگار پایگاه نمایشگاه‌ بین‌المللی یزداظهار داشت: با توجه به آغاز فصل تابستان و شروع اوقات فراغت دانش آموزان، برگزاری این نمایشگاه بهترین فرصت برای افرادی است که قصد خرید موتورسیکلت و یا دوچرخه را دارند.

شاه‌حسینی اظهار کرد: همچنین مشارکت کنندگان این نمایشگاه در زمینه قطعات یدکی،آخرین تولیدات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و متخصصان قرار خواهند داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد اضافه کرد: معرفی کالا و خدمات، افزایش میزان تبلیغات در سطح عموم، پیدا کردن بازارهای جدید به صورت تخصصی و افزایش اطلاعات متخصصان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه فضای رقابتی بین تولیدکنندگان و ایجاد می کند، افزود: حضور در نمایشگاه، فرصت مغتنمی برای عرضه توانمندی‌ها و تبادل دانش فنی شرکت‌ها است.

شاه‌حسینی افزود: این نمایشگاه از تاریخ ۲۹ خرداد لغایت ۱ تیر ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ دایر است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در پايان اضافه کرد: در این نمایشگاه مشارکت‌کنندگان محصولا ت خود را با شرایط اقساطی و تخفیف ویژه نمایشگاهی عرضه می کنند.

انتهای پیام/