استاندار یزد موفقیت ارزشمند و تاریخی تیم فوتبال چادرملوی اردکان به لیگ برتر و حضور نماینده ای از این استان در این لیگ پس از ۱۹ سال را به مردم شریف استان یزد تبریک گفت.

به گزارش صبح ساباط به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ مهران فاطمی استاندار یزد با صدور پیامی، موفقیت ارزشمند و تاریخی تیم فوتبال چادرملوی اردکان به لیگ برتر و حضور نماینده ای از استان در این لیگ پس از ۱۹ سال را به مردم شریف استان یزد تبریک گفت.

فاطمی در این پیام آورده است:

موفقیت ارزنده و تلاش قابل ستایش بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی تیم فوتبال چادرملو اردکان در دومین حضور خود در مسابقات لیگ یک که منجر به صعود سرافرازانه به لیگ برتر فوتبال گردید موجب شادمانی، افتخار و شور و شعف مردم شریف استان دارالعباده و میراث جهانی؛ یزد گردید و دلهای ورزش دوستان  استان را غرق در شادمانی کرد.

توجه به عرصه ورزش قهرمانی در کنار توجه به ورزش همگانی، زمینه ساز توسعه نشاط اجتماعی و رقابت سالم و سازنده در جامعه به ویژه در میان جوانان پرشور است لذا وظیفه ما مسئولین و تمامی دستگاه‌های متولی است زمینه لازم را برای تامین نیازهای زیرساختی برای حضور مقتدرانه نماینده استان در لیگ برتر فوتبال را پس از ۱۹ سال فراهم آوریم.

اینجانب با تبریک صمیمانه این موفقیت ارزشمند و مسرت بخش به مردم شریف استان به ویژه بازیکنان، سرمربی، اعضای کادرفنی و تمامی عوامل مدیریتی به خصوص حمایتهای سازنده شرکت چادرملو اردکان، سلامتی و سرافرازی همگان را از درگاه حضرت دوست مسئلت می نمایم.