رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از هوشمندسازی خدمات سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید با اپلیکیشن طراحی شده خبر داد.

به گزارش صبح ساباط، مهدی فعالی افزود: به این ترتیب والدین نسبت به ثبت اطلاعات در اپلیکیشن مربوط اقدام می‌کنند و مسئولان مدارس هم اطلاعات خود را ثبت می‌کنند و رانندگان هم در این سامانه ثبت نام می‌شوند و ارتباط بین آنها با سامانه برقرار می‌شود و بر اساس اطلاعات پایه خدمات ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه بعد از ثبت نام در مرحله دوم، هزینه سرویس و روش‌های پرداخت مشخص می‌شود، اظهار داشت: امسال تلاش می‌کنیم که با نرم افزار هوشمند تمام کار‌ها اعم از ثبت نام، برنامه زمان‌بندی، حساب‌های مالی و نظارت را در نرم افزار بارگزاری کنیم که همه مباحث مربوط به سرویس مدارس شفاف باشد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد عنوان کرد: سال گذشته بیش از هزار و ۵۰۰ خودروی سواری و ۳۰۰ دستگاه مینی بوس در سرویس مدرسه خدمات رسانی کردند، اما نیاز است که خودرو‌ها افزایش یافته و روش سرویس دهی متفاوت شود هر چند برآورد‌ها نشان می‌دهد هزار دستگاه هم بدون مجوز در این حوزه فعال هستند.

فعالی تصریح کرد: امسال شرایط برای جذب خودرو‌های بیشتر برای شرکت‌ها فراهم شده است و از طرفی ۲۶ دستگاه ون خریدای شده توسط شهرداری که به بخش خصوصی واگذار شده نیز تحت مدیریت شرکت‌ها در حوزه سرویس مدرسه خدمات رسانی خواهند کرد.

انتهای پیام/