رییس ششمین دوره شورای اسلامی شهر یزد گفت: گره‌های چند دهه شهر که آرزوی مسئولان و مردم بود و اجرا نشده باقی مانده بود در این شورا تصمیم گیری و باز شد.

به گزارش صبح ساباط، عزیزالله سیفی در جمع مردم یزد اظهار داشت: بسیاری از اقداماتی که سالها مورد درخواست و مطالبه مردمی بود در این شورا با اتحاد و همفکری اعضاء تصمیم گیری و اجرایی شد و معضلاتی همچون تکمیل نبودن رینگ شهری، مشکلات آبگرفتگی معابر و پروژه های ترافیکی نیمه تمام شهر یزد ساله بلاتکلیف رها شده بود.

وی ادامه داد: رینگ ‌شهری یزد بیش از ۲۵ سال بلاتکلیف بود و درهیچ دوره ای ورود نکرده بودند اما این اقدام بزرگ در این دوره از شورا انجام شد و پروژه هایی مثل بلوار آیت الله ابوترابی بعد از ۲۰ سال اجرا شد.

رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت: میادین معلم، امام حسین (ع)، اطلسی، امام علی (ع)، شهدای یعقوبی و زیرگذرهای ریلی و برخی از نقاط شهر اصلاح هندسی و یا میدان به چهار راه تبدیل شد و بلوار دانش پایه به بلوار استقلال بعد از ۱۸ سال بلاتکلیفی اجرا شد.

سیفی اظهار داشت: فعالیت های فرهنگی نیز در این دوره از شورای شهر تعطیل نشد و علی رغم اینکه بیش از هفتاد درصد اعتبارات در بخش عمرانی هزینه می شود اما اعتبار سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری نیز بیش از ۱۰ برابر افزایش یافت وبه ۹۰۰ میلیارد ریال رسید.

در حاشیه نماز جمعه شهر یزد میز خدمت برپا شده بود و اعضای شورای اسلامی شهر یزد با همراهی شهرداران مناطق به درخواست های مردمی پاسخ دادند.

انتهای پیام/