مردم روزه‌دار بهاباد با حضور پرشور خود د راهپیمای روز جهانی قدس در صفوف به هم فشرده نفرت و انزجارشان را از رژیم صهیونیستی اسرائیل فریاد زدند.

به گزارش صبح ساباط؛مردم روزه‌دار بهاباد با حضور پرشور خود د راهپیمای روز جهانی قدس در صفوف به هم فشرده نفرت و انزجارشان را از رژیم صهیونیستی اسرائیل فریاد زدند.

بر این اساس؛ قشرهای مختلف مردم با وجود گرمای هوا درحالی که تصاویر امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، قدس شریف و دست نوشته هایی با مضامین حمایت از فلسطین را در دست داشتند با سردادن شعارهایی خواهان پایان اشغالگری در سرزمین فلسطین شدند. راهپیمایان قدس در بهاباد شعارهای الله اکبر خامنه ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا، خامنه ای رهبر مسلمین است، وارث و افتخار مومنین است و ما پیروان حیدریم، فداییان رهبریم را سردادند و نامشروع بودن رژیم جعلی اسرائیل را بار دیگر محکوم کردندبرپایی ایستگاه نقاشی در مسیر راهپیمایی، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری، چاپ و توزیع اقلام فرهنگی و برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی با محوریت مقاومت مردم فلسطین و قدس شریف از جمله برنامه های جانبی در مسیر راهپیمایی روز قدس در بهابد بود. در پایان راهپیمایی وحدت بخش روز قدس قطعنامه راهپیمائی قرائت شد که شرکت کنندگان با فریاد الله اکبر مهر تائید بر آن گذاشتند. محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس، لزوم تقویت وحدت کشورهای اسلامی در قبال کشتار وحشیانه اسرائیل در نوار غزه، تاکید بر پایان محاصره فلسطینیان و محکومیت سکوت مجامع بین المللی و برخی کشورهای منطقه در برابر جنایات اسرائیل از بندهای این قطعنامه بود.

دراین راهپیمائی فرماندار، امام جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولان ادارات و نهادها، خانواده های معظم شاهد، بسیجیان و اقشار مختلف مردم پیر و جوان خرد وکلان در این راهپیمائی با شکوه حضوری حماسی خلق کردند و به معامله قرن نه گفتند.