رئیس سازمان امداد ونجات بهمراه مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد، از پایگاه‌های امداد ونجات بین جاده‌ای‌ و مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان یزد بازدید کرد و پای صحبت امدادگران و نجاتگران نشست.

به گزارش صبح ساباط به نقل از جمعیت هلال‌احمر یزد؛ محمودی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از پایگاه‌های امداد ونجات جاده‌ای: مسجد امام خمینی (ره) شهرستان‌ ابرکوه، شهید جاویدالاثر متوسلیان شهرستان تفت، سه چاهون شهرستان بافق، تنگ چنار شهرستان مهریز و مرکز کنترل و هماهنگی عملیات و آنست استان یزد بازدید کرد.

رئیس سازمان امداد ونجات در بازدید از پایگاه جاده‌ای شهید جاویدالاثرمتوسلیان شهرستان تفت، ضمن تبریک سال نو و قبولی طاعات و عبادات، بیان کرد: نجاتگران هلال‌احمر سرمایه‌های عظیمی هستند که باید با برنامه‌ریزی دقیق آنها را حفظ کرد تا در ماموریت‌ها بتوان با کیفیت هرچه بهتر از این نیروهای عملیاتی بهره برد.

محمودی با اشاره به شرایط سختی کار امدادگران در حوادث تصریح کرد: آموزش و تجهیزات نوین، دو رکن اساسی جمعیت هلال‌احمر است.

وی در ادامه افزود: جذب و ساماندهی نیروی انسانی داوطلب از اولویت‌های بسیار مهم جمعیت هلال‌احمر است؛ اعضای جمعیت هلال احمر نیز با ایثار و فداکاری خود که روز به روز در حال رشد است.

محمودی در ادامه سفر به یزد در دیدار با با نجاتگران تیم‌های: واکنش سریع، توانا، آنست و مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان یزد، گفت: خدمت‌رسانی جمعیت هلال‌احمر برای زمانی است که افراد کم‌برخوردار نیاز به کمک دارند، اعضای جمعیت هلال‌احمر نیز با ایثار و فداکاری خود که روز به روز در حال رشد است، در خدمت هموطنان هستند که این امر بسیار ارزشمند است.

رئیس سازمان امداد و نجات بیان کرد: قدردان زحمات برادران و خواهرانی هستیم که در این ایام از تفریح و استراحت خود گذشتند تا به مردم خدمت کنند.

شایان ذکر است؛ در این دیدار امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر یزد، مشکلات و مسائل خود را بیان کردند.