محسن چاوشی خواننده محبوب کشورمان مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به ستاد دیه استان یزد اهدا کرد.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان یزد ؛ با پیگیری محسن چاوشی و کمک ۲۰۰ میلیونی خیرین جمعیت حیدر، زمینه آزادی ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد استان یزد و بازگشت آنها به آغوش گرم خانواده در آستانه سال نو فراهم شد.

خواننده محبوب کشورمان با درج فراخوان کمک به آزادی محکومین جرائم غیر عمد یزدی در صفحه اجتماعی خود ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی ساعت مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان را جهت آزادی محکومین فراهم نمود .

این هنرمند مطرح و پرطرفدار که سابقه کمک به آزادی بسیاری از محکومین مالی جرائم غیر عمد را کشور را در پرونده خود دارد شنبه فراخوان کمک به آزادی ده محکوم مالی را با مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان در صفحه اجتماعی خود اعلام نموده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی این مبلغ توسط طرفداران و دوستداران این چهره هنری تحت عنوان جمعیت حیدر جمع آوری گردید .

سید مسعود عظیمی مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان یزد در خصوص این اقدام خداپسندانه توسط این هنرمند محبوب کشور گفت : هنرمند واقعی کسی است که به افکار و صداهای درونی خود گوش می کند آن را با چاشنی خلاقیت و نوآوری ترکیب میکند آن ها را از طریق یک مهارت مانند موسیقی به تصویر می کشد و در کنار آن از شهرت و محبوبیت خود استفاده نموده و در راستای کمک به مردم و هم نوع استفاده میکند .

وی در ادامه گفت : اینکه یک هنرمند از تمام ظرفیت های خود در راستای آزادی مددجویان جرائم غیر عمد استفاده میکند نشان از درک بالای او از معنی هنر است و بسیار خرسندیم که قطار کمک این هنرمند برای دومین بار به ایستگاه یزد رسید و این خواننده محبوب آزادی را قبل از عید نوروز به زندانیان جرائم غیر عمد عیدی داد.

گفتنی است این خواننده پر طرفدار کشور سال گذشته نیز مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را به ستاد دیه استان یزد اهدا کرده بود.

انتهای پیام/