در رویداد ملی کرسی های آزاداندیشی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، تیم دانشجویی آزاد اندیشان ایساتیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر پس از کسب امتیاز دو مرحله استانی، به مرحله کشوری راه یافت.

به گزارش صبح ساباط؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با هدف تربیت عقلانیت و تقویت استدلال و هم چنین تضارب آراء، ارتقاء فرهنگ گفتگو و بسط و گسترش مباحثه مستدل، اخلاقی، منطقی و افزایش نشاط علمی در محیط دانشگاهی، دور مقدماتی رویداد ملی کرسی های آزاد اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با موضوع «آیا دین گریزی بعضی از جوانان به علت ضعف اقتصادی است؟» در دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.

بر این اساس؛ پس از ارزیابی داوران، تیم دانشجویی کانون های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به سرپرستی فاطمه رجبی، منتخب کشوری شدند.

بنابر این گزارش، اعضای این تیم، فاطمه رجبی و فاطمه شیرمحمدی از دانشجویان کارشناسی ارشد مشاوره خانواده و حسین رجبی و محمد حسین باقیان از دانشجویان کارشناسی روانشناسی و عضو کانون فرهنگی معرفت رضوی و گردشگری و مردم شناسی اداره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر بودند که مقام نخست را کسب کردند و به مرحله کشوری راه یافتند. استاد مشاور و پشتیبان علمی این تیم بر عهده سید عباس میری اشکذری بود.