معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای گفت: فدراسیون ناشنوایان برای ما بسیار حائز اهمیت است. ما المپیک ناشنوایان را در پیش داریم و خوشحالیم در آخرین المپیک ۴۰ مدال کسب کردیم و ۱۴ مدال طلا به دست آوردیم که این باعث افتخار ما و کشورمان بود.

به گزارش صبح ساباط به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جونان؛ سید محمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای این وزارت‌خانه پس از انتخاب مصطفی لعل‌آزاد به عنوان رئیس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان در مجمع انتخاباتی این فدراسیون گفت: از همه عزیزانی که در این مجمع شرکت کردند تشکر می‌کنم و از زحمات آقای تیشه‌گران تشکر می‌کنم و برای آقای لعل‌آزاد آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با هم‌افزایی‌هایی که صورت خواهد گرفت، شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

او ادامه داد: این فدراسیون برای ما بسیار حائز اهمیت است. ما المپیک ناشنوایان را در پیش داریم و خوشحالیم در آخرین المپیک ۴۰ مدال کسب کردیم و ۱۴ مدال طلا به دست آوردیم که این باعث افتخار ما و کشورمان بود. از همه دست‌اندرکاران فدراسیون ناشنوایان تشکر می‌کنم و امیدوارم با تیم مدیریتی جدید فدراسیون، این عناوین استمرار داشته باشد و پیشرفت کند.

اسبقیان خاطرنشان کرد: امیدوارم آقای آزاد از ظرفیت‌های آقای فراهانی بهره ببرد. ما اعتقاد داریم با یک همراهی خوب می‌توانیم آینده نویدبخشی برای این فدراسیون داشته باشیم و اتفاقات خوبی رقم بخورد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه نباید در ورزش نگاه حذفی وجود داشته باشد، گفت: ما در ورزش نباید نگاه حذفی داشته باشیم و ورزش کشور به همه صاحب‌نظران ورزش نیازمند است تا به آن چیزی که مدنظر مقام معظم رهبری است، برسیم.

او در پایان با اشاره به سند آمایش سرزمین و برنامه ملی ورزش و مردم گفت: ما سند آمایش سرزمین را داریم پیگیری می‌کنیم و این مساله در توسعه زیرساخت‌ها و یافتن استعدادها ما را کمک می‌کند و تکلیف بیش از ۴ هزار پروژه ورزشی را مشخص خواهد کرد. همچنین برنامه ملی ورزش و مردم درحال پیگیری است و حوزه‌های مختلف ورزش با این برنامه مشخص می‌شود.