رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم فخری معین درباری، مادر بزرگوار شهید سرلشکر ولی‌‏الله چراغچی از فرماندهان شجاع و مخلص لشکر 5 نصر در دوران دفاع مقدس را به مردم شریف استان خراسان رضوی و به ویژه خاندان گرامی چراغچی تسلیت گفت.

به گزارش صبح ساباط؛ سید ابراهیم رئیسی در پیام با تسلیت درگذشت حاجیه خانم فخری معین درباری، مادر شهید سرلشکر ولی‏‌الله چراغچی تصریح کرد: این مادر فداکار در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (علیهم‏‌السلام) در دامان پاک خود فرزندی انقلابی، رشید و با ایمان پرورش داد که یاد و نامش در دفتر زرین دوران دفاع مقدس برای همیشه ماندگار و درخشان خواهد بود.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت حاجیه خانم فخری معین درباری، مادر بزرگوار سردار سرفراز شهید سرلشکر ولی‏‌الله چراغچی از فرماندهان شجاع و مخلص لشکر ۵ نصر در دوران دفاع مقدس، موجب تأثر خاطر گردید.

این مادر فداکار در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (علیهم‏‌السلام) در دامان پاک خود فرزندی انقلابی، رشید و با ایمان پرورش داد که یاد و نامش در دفتر زرین دوران دفاع مقدس برای همیشه ماندگار و درخشان خواهد بود.

اینجانب این ضایعه را به مردم شریف استان خراسان رضوی و به ویژه خاندان گرامی چراغچی تسلیت گفته، از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزند شهیدش و برای عموم بازماندگان ایشان صبر و سلامتی مسألت دارم.