دبیر کل جمعیت هلال احمر در سفر یک روزه خود به شهر جهانی یزد با حضور در منزل شهید امدادگرمحمد مهدی قصاب از خانواده آن شهید گرانقدر قدردانی کرد.

به گزارش صبح ساباط؛ یعقوب سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال احمر و هیئت همراه در سفر یک روزه خود به شهر جهانی یزد با حضور در جمع خانواده شهید امدادگر محمد مهدی قصاب اظهار داشت: امروزامدادگران هلال احمر ادامه دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند. چون حاضرند جان خود را فدای آسایش و آرامش مردم کنند.پ

دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه شهدا سرمشق و الگوی ما هستند، گفت: نقش مادران شهدا در تربیت فرزندانی که جان خود را برای اسلام و میهن شان در طبق اخلاص گذاشتند، بسیار مهم است و زحمات اصلی را در هشت سال دفاع مقدس، مادران شهدا کشیدند.

مادر شهید قصاب نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، از مسئولان هلال احمر قدردانی کرد که در این مدت با خانواده شهید در ارتباط هستند و خاطرات این شهید را مرور می‌کنند.

در پایان این دیدار لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود و یک نسخه از کتاب نقش هلال احمر استان یزد در دفاع مقدس به روایت اسناد با عنوان حماسه هلال که توسط دبیرکل جمعیت هلال احمر رو نمایی شده بود به خانواده این شهید گرانقدر اهدا شد.

شایان ذکر است؛ این دیدار با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر و مدیرکل امورمجامع جمعیت هلال احمر و مسئول نمایندگی ولی فقیه و مدیران سابق و جدید جمعیت هلال احمر استان صورت گرفت.

شهید امدادگر محمد مهدی قصاب در نیمه شعبان ۱۳۴۵ به دنیا آمد و در هشتم تیر ماه ۱۳۶۲ در عملیات والفجر ۲ به درجه شهادت نائل آمد.