رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم از تصادف سه دستگاه خودرو سنگین کامیون و تریلی در محور مروست به مهریز که دو مصدوم و یک فوتی در پی داشت، خبر داد.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ مهدی زارعی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم اظهار داشت : بنا به اطلاع اورژانس مبنی بر تصادف سه دستگاه خودرو سنگین ( کامیون و تریلی ) ساعت ۰۱:۵۰ بامداد امروز صبح در کیلومتر ۱۵ محور مروست به مهریز بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه مسجد ابوالفضل مروست به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم گفت : پس از رسیدن تیم امدادی هلال احمر و با توجه به گیر افتادن دو نفر از مصدومین با استفاده از ست نجات اقدام به رهاسازی و پس از اقدامات اولیه درمانی توسط آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

وی با بیان اینکه یکی از حادثه دیدگان در محل حادثه نیز فوت شده بود که رهاسالزی و تحویل عولمل ذیربط گردید، عنوان کرد: تلفن ندای امداد ۱۱۲ در طول شبانه روز آماده پاسخگویی و دریافت گزارش های حوادث احتمالی ازطرف مردم است.

گفتنی است؛ این عملیات باحضور عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات جاده ای مسجد ابوالفضل مروست، یک تیم دو نفره هلال احمر پشتیبان از مروست ، نیروهای اورژانس و نیروی انتظامی و پلیس راهورو آتش نشانی و شهرداری و راهداری در محل حادثه انجام پذیرفت و راس ساعت ۵:۴۵ صبح به پایان رسید .

این مقام مسئول بار دیگر بر لزوم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و همچنین فراگیری آموزشها و اصول کمکهای اولیه و امداد جهت ارائه خدمات به موقع به حادثه دیدگان تاکید کرد.