رئیسی: شهادت مظلومانه این شهدا موجب روشنگری در جامعه شد و بسیاری از کسانی که در اغتشاشات دچار ابهام و تردید شده بودند دریافتند مسئله دشمن حجاب و حقوق زنان نیست بلکه مشکلشان اصل نظام، انقلاب و امنیت کشور است.

به گزارش صبح ساباط؛ سید ابراهیم رئیسی در بخش پایانی سفر یک روزه خود به اصفهان با خانواده‌های چهار تن از شهدای مدافع امنیت این استان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس جمهور در دیدار خانواده‌های شهیدان اسماعیل چراغی، محسن حمیدی، محمدحسین کریمی دلیکانی و محسن رضایی که در جریان اغتشاشات سال گذشته به شهادت رسیدند، با بیان اینکه شهدای مدافع امنیت بدلیل مظلومیت مضاعف جایگاهی خاصی در نزد مردم دارند افزود: امنیت امروز کشور مرهون این شهداست که برای دفاع از نظام و انقلاب اسلامی و همچنین امنیت کشور سینه سپر کردند و مظلومانه به شهادت رسیدند.

رئیسی در ادامه عدم استقبال مردم از فراخوان‌های متعدد دشمن و ضد انقلاب در سالگرد حوادث سال گذشته را یکی از برکات خون مطهر شهدای مدافع امنیت دانست و گفت: این شهدا از آنجا که مظلومانه و در مقابل چشم مردم به شهادت رسیدند، خونشان در جامعه موجب روشنگری شد و بسیاری از آنها که دچار ابهام و تردید شده بودند نیز دریافتند مسئله دشمن حجاب و حقوق زنان نیست بلکه مشکل اصلی آنها اصل این نظام و انقلاب و امنیت و اقتدار کشور است.

رئیس جمهور با بیان اینکه ایثار و فداکاری شهدای مدافع امنیت سنگ زیر بنای امنیت و اقتدار کشور است، افزود: اگر چه داغ این شهدا برای خانواده‌هایشان سنگین است اما یاد و نام این شهیدان و آثار و برکات خونشان در جامعه ماندگار خواهد شد.

رئیس جمهور در ادامه خانواده معظم شهدا را پرچم‌های برافراشته ایثار و شهادت در جای‌جای کشور دانست و خطاب به آنها گفت: هرگز از آرمان این شهدا عقب‌نشینی نکنید، از موضع صاحبان این انقلاب مسائل و مشکلات را مطالبه کنید، دولتمردان و مسئولان نیز افتخارشان خدمتگزاری به مردم و به ویژه خانواده شهداست و بدانید در بخش‌های مختلف کشور خادمان مردم برای رفع مشکلات شبانه‌روزی در حال کار و تلاشند.