مدیر مخابرات منطقه یزد به منظور رایزنی در خصوص احداث سایت های BTS فاز هشت پلاس تلفن همراه در استان با شهردار یزد دیدار و گفتگو کرد.  

به گزارش صبح ساباط؛ محمد رضا زارع مدیر مخابرات منطقه در این نشست با اشاره به توسعه زیرساخت ها  و تکمیل پوشش آنتن دهی تلفن همراه در فاز هشت پلاس در استان، خواستار همکاری و مشارکت های لازم شهرداری برای اختصاص فضایی از اماکن متعلق به این سازمان برای احداث سایت های  BTS تلفن همراه شد و افزود: تعامل شهرداری یزد و مخابرات منطقه موجب تسریع در روند توسعه شهری می‌شود.

زارع در ادامه سخنانش اظهار داشت: توسعه فناوری اطلاعات و سرویس‌ها و خدمات مبتنی بر آن، به هیچ عنوان بدون تأمین زیرساخت‌های مخابراتی لازم امکان‌پذیر نبوده و این توسعه نیازمند همکاری بیش ‌از پیش شهرداری ها است.

وی افزود: حوزه ارتباطات سیار مخابرات منطقه یزد حائز رتبه نخست کشور در خصوص نگهداری و بهینه سازی سامانه های BTS  بوده و تمام دغدغه ما ارائه خدمات به مردم استان با رعایت قوانین و مصوبات شورای شهر می باشد‌.

شایان ذکر است؛ در ادامه این دیدار محی الدینی شهردار جهانی یزد ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب مخابرات، حمایت لازم را با امضای تفاهم نامه در این خصوص اعلام کرد .