فرمانده ارشد سپاه الغدیر یزد با بیان این‌که اعزام پرشور جوانان و نوجوان به حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی را نشان دهنده بصیرت جوانان ایرانی و یزدی است، تصریح کرد: ولایت مداری جوانان سد مستحکم در برابر توطئه ها و فتنه های شوم استکبار جهانی است.

به گزارش صبح ساباط؛ سردار حسین زارع کمالی فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد از اعزام ۳۷۰۰ زائر یزدی به حرم مطهر امام خمینی ره در سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی خبر داد.

سردار حسین زارع کمالی، در حاشیه مراسم بدرقه کاروان‌های زیارتی حرم مطهر امام خمینی (ره) در گفت‌وگویی اظهار کرد: امسال بعد از پنج سال همزمان با سالروز ارتحال معمارکبیر انقلاب اسلامی، ۳۷۰۰ نفر از مردان و زنان یزدی از نقاط مختلف استان یزد راهی مرقد مطهر امام خمینی (ره) شدند.

وی افزود: زائران یزدی حرم مطهر امام خمینی ره به وسیله ۱۰۰ دستگاه اتوبوس از حرم مطهر امامزاده سیدجعفرمحمد(ع) یزد، روز شنبه عصر راهی تهران شده و قرار است صبح یکشنبه در مرقد امام خمینی ره با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کنند.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد مشارکت شهروندان یزدی برای اعزام به حرم امام خمینی ره را ستودنی دانست و گفت:‌ متأسفانه به دلیل محدودیت های ایاب و ذهاب امکان اعزام بیش از این تعداد را نداشتیم ولی به خود می بالیم که خدمتگزار مردمی قدرشناس و ولایت مدار هستیم.

سردار زارع کمالی با بیان این‌که اعزام پرشور جوانان و نوجوان به حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی را نشان دهنده بصیرت جوانان ایرانی و یزدی است، تصریح کرد: ولایت مداری جوانان سد مستحکم در برابر توطئه ها و فتنه های شوم استکبار جهانی است.

سرهنگ حسین آزادی نژاد، فرمانده ناحیه منتظرقائم یزد نیز در حاشیه مراسم بدرقه زائران یزدی به خبرنگار فارس اظهار کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده از شهرستان یزد بالغ بر یک هزار زائر برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی ره راهی حرم معمار کبیر انقلاب اسلامی می‌شوند.

وی با بیان این‌که حدود ۸۰ درصد از زائران یزدی از جوانان و نوجوانان هستند، افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، جوانان عصر امروز انقلابی و مثل جوانان هشت سال دفاع مقدس نیز دل در گرو ارزش انقلاب و اسلام ناب محمدی دارند.

سرهنگ آزادی نژاد گفت: تمام تمهیدات لازم برای سفری امن به سمت حرم مطهر امام خمینی ره از سوی سپاه الغدیر استان یزد انجام شده و با پشتیبانی استانداری اقدامات و هماهنگی های لازم در اولویت و دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/ص*