مقام معظم رهبری: جنایت شقاوت‌آمیز در حرم مطهّر حضرت احمد بن موسی علیهما السلام که به شهادت و مجروح شدن ده‌ها مرد و زن و کودک بی‌گناه انجامید؛ دل‌ها را اندوهگین و داغدار کرد.

به گزارش صبح ساباط؛ مقام معظم رهبری در پی حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (شاهچراغ) شیراز پیام تسلیت صادر کردند.

متن پیام معظم له به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جنایت شقاوت‌آمیز در حرم مطهّر حضرت احمد بن موسی علیهما السلام که به شهادت و مجروح شدن ده‌ها مرد و زن و کودک بی‌گناه انجامید؛ دل‌ها را اندوهگین و داغدار کرد.

عامل یا عاملان این جنایت اندوهبار یقیناً مجازات خواهند شد؛ ولی داغ عزیزان و نیز هتک حرمت حرم اهل‌بیت علیهم‌السلام جز با جستجو از سررشته‌ی این فاجعه‌آفرینی‌ها و اقدام قاطع و خردمندانه درباره‌ی آن، جبران نخواهد شد. همه در مقابله با دست دشمن آتش‌افروز و عوامل خائن یا جاهل و غافل او وظائفی برعهده داریم؛ از دستگاه‌های حافظ امنیت و قوه‌ی قضائیه تا فعالان عرصه‌ی فکر و تبلیغ و تا آحاد مردم عزیز باید ید واحده‌ای باشند در مقابل جریانی که به جان مردم و امنیت آنان و مقدسات آنان بی‌اعتنایی و بی‌احترامی روا می‌دارد.

ملت عزیز و دستگاه‌های مسئول یقیناً بر توطئه‌ی خباثت‌آمیز دشمنان فائق خواهند آمد، ان‌شاءالله.

اینجانب به خانواده‌های عزادار این حادثه و به مردم شیراز و به همه‌ی ملت ایران تسلیت می‌گویم و شفای مجروحان را از خداوند متعال مسألت می‌کنم.