رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد در پیامی به مناسبت اربعین حسینی، با آرزوی قبولی طاعات مؤمنان در این روزها، فرارسیدن اربعین امام حسین (ع) و یاران صدیقش را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی یزد تسلیت گفت.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد؛ محمد رضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد در پیامی به مناسبت اربعین حسینی، با آرزوی قبولی طاعات مؤمنان در این روزها، فرارسیدن اربعین امام حسین (ع) و یاران صدیقش را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی یزد تسلیت گفت.

در متن پیام دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد آمده است:

اربعین، نشان هوشمندی جریان تشیّع در تاریخ است

جریان بزرگ داشت اربعین حسینی ، نشان هوشمندی جریان تشیّع در تاریخ است که نهضت مظلوم شیعه را در تاریخ بیش از هزارساله، به جهان معرفی نموده است.

یاد امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان، با هر اربعین، حرمتی فزون تر می یابد؛ زیرا گرامیداشت چهلمین روز شهادت آن پرچمدار بزرگ اسلام، زنده نگهداشتن یاد و خاطره او و پاسداری از ارزش های معنوی است و این بزرگداشت، مقدمه ساز ظهور منجی عالم بشریّت است تا آن زمان که صدای (انالمهدی) در جهان بپیچد و انّی جدّی الحسین (ع )، شناسنامه حضرت مهدی(عج) خواهد شد.

همه عالم بدانند که حسین (ع) کسی است که امروز، پرچم عدالت در دستان فرزند صالح او قرار گرفته است.

اینجانب فرا رسیدن اربعین حسینی را به تمامی ارادتمندان به خاندان نبوت و طهارت(ع) به ویژه مجموعه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان تسلیت گفته و امیدوارم خداوند منان، طاعات و عبادات ما را در این ایام قبول درگاهش قرار داده و همه ما از رهروان شایسته و صدیق سید و سالار شهیدان، امام حسین(ع) و یارانش باشیم.

انتهای پیام/ص