به فضل الهی و با تلاش و همراهی شما عزیزان توانستیم در رزمایش نظیر در میان همه رده های نیروهای مسلح کشور با اختلاف فراوان به اهداف دست یابیم و مقام نخست را کسب نماییم.

به گزارش صبح ساباط؛ سرهنگ حسین فیروزی فرمانده یگان ویژه فراجا استان یزد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهدای خبرنگار گفت: امروزه در جنگ نابرابر و همه جانبه فرهنگی و رسانه ای دشمن، اصحاب رسانه وظیفه و رسالت سنگینی بر دوش داشته و در جهاد تبیین نقش کلیدی ایفا می کنند.

وی در ادامه ابراز داشت: اگر حضرت امام سجاد(ع) و حضرت زینب کبری(س) به عنوان خبرنگاران عاشورا حادثه کربلا و جانفشانی های حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را تبیین نمایند امروز اثری از واقعه عاشورا نبود و این قیام عقیم می ماند.

فیروزی ضمن قدردانی از تلاش‌های ارزنده اصحاب رسانه با یگان ویژه فراجا ابراز داشت: به فضل الهی و با تلاش و همراهی شما عزیزان توانستیم در رزمایش نظیر در میان همه رده های نیروهای مسلح کشور با اختلاف فراوان به اهداف دست یابیم و مقام نخست را کسب نماییم.

فرمانده یگان ویژه فراجا استان در پایان از زحمات خبرنگاران در پوشش اخبار خدمت رسانی این یگان به مردم در سیل اخیر ابزار داشت: نیروهای جان برکف یگان ویژه مصداق بارز آیه قرآنی« أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ» هستند و هر کجا افرادی بخواهند نظم جامعه و آرامش مردم را که خط قرمز یگان است بهم بزنند قاطعانه برخورد کرده اما در برابر مردم که ولی نعمت ما هستند خاضعانه و عاشقانه خدمتگزاری می کنند.

 

  • نویسنده : حیران