یکی از وظایف فرماندار، حمایت از خبرنگاران قانونمند که وظیفه خود را در چارچوب قانون و رعایت خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی و شهرستان است.

به گزارش صبح ساباط از مهریز، محمد دهقان بنادکی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک ولادت حضرت زهرا (س) اظهار کرد: مجموعه فرمانداری پذیرای نقدهای سازنده در چارچوب قانون با رعایت شروطی که اصلی‌ترین آن اخلاص است خواهد بود.
وی افزود: یکی از وظایف فرمانداران، حمایت از خبرنگاران قانونمند که وظیفه خود را در چارچوب قانون و رعایت خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی و شهرستان است.
دهقان ساماندهی به مشکلات خبرنگاران را مهم دانست و ادامه داد: به صورت فصلی نشست های را با خبرنگاران در جهت شندین مشکلات آنها برگزار می شود.
وی از خبرنگاران درخواست کرد: در انتشار اخبار اخلاص و انصاف را در نظر بگیرند چرا که حفظ آرامش شهروندان باغشهر تاریخی از اولویت‌های فرمانداری است.
دهقان بیان کرد: خبرنگاران در سراسر نقاط کشور، استان و به‌خصوص شهرستان مهریز در همه عرصه باید از یکدیگر حمایت کنند تا بتوانند کشوری روبه‌رشد و پیشرفت بسازند.
فرماندار مهریز عنوان کرد: باید برای پیشرفت و آبادانی کشور تجربیات بزرگان، ریش‌سفیدان و استعداد جوانان را به جامعه و کشور تزریق کرد.
خبرنگاران مهریز مهم‌ترین مشکلات خود را عدم تجهیزات، نداشتن پایگاه خبری، بیمه خبرنگاری و عدم حمایت مسئولین عنوان کردند.

  • نویسنده : چاوشیان