خسروی که امیدوار است با نقش آفرینی‌های ممتاز خود تاثیر بسزایی را به روی مخاطبش داشته باشد؛ اخیرا در فیلم بلند جشنواره‌ای خارجی به کارگردانی استاد محمدعلی سلیمان‌تاش و با سرمایه گذاری سجاد میرسید به نقش آفرینی می‌پردازد.

به گزارش صبح ساباط؛ معصومه خسروی متولد شمیران تهران و دارای مدرک تحصیلی دیپلم اقتصاد است.

خسروی دانش اموخته “ارش فلاحت‌پیشه” در زمینه بازیگری می باشد و از روی علاقه به دنیای بازیگری و هنر وارد شده است.

وی تاکنون در کارهای متعدد هنری از جمله فیلم کوتاه “میترا” به کارگردانی خانم سارا بینا، فیلم کوتاه “ترانه و رویا” به کارگردانی خطیبی سریال “ستایش سه”، فیلم “بوم و بانو” به کارگردانی سعید سلطانی و نیز سریال “عروس تاریکی” به کارگردانی محمود معظمی فعالیت داشته است.

نقش آفرینی این بانوی هنرمند در تله فیلم “گل کوه” به کارگردانی و نویسندگی رضا عباسپور و حضور در فیلم‌ نمایش خانگی به کارگردانی استاد قلیچ خانی که منجر به نقش آفرینی در حضور استاد بیوک میرزایی تجربه جدیدی را برای این هنرمند که دهه‌ی پنجم عمر خود را سپری میکند؛ رقم زده است.

خسروی که امیدوار است تا با نقش آفرینی‌های ممتاز خود تاثیر بسزایی را به روی مخاطبش داشته باشد؛ اخیرا در فیلم بلند جشنواره‌ای خارجی به کارگردانی استاد محمدعلی سلیمان‌تاش و با سرمایه گذاری سجاد میرسید به نقش آفرینی می‌پردازد.

وی در گفتگو با صبح ساباط ضمن تشکر از خانواده خود که حمایت‌های زیادی در این زمینه از این هنرمند داشته‌اند؛ تشویق‌های فرزندان، مادر، خواهران و برادران خود را عاملی موثر در پیشرفت هنری خود می‌داند و از فرزندان و پسر دایی خود قدردانی و تشکر دارد.