مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد با اشاره به اینکه هزار و ۷۰۰ تن گاز مایع وارد استان شده است گفت: هیچگونه کمبودی در خصوص تامین گاز مایع وجود ندارد.

به گزارش صبح ساباط،، عبدالرضا انتظاری اظهار داشت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، وظیفه تامین گاز مایع مورد نیاز استان را به عهده دارد و خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده هیچگونه مشکلی بابت گاز مایع در استان وجود ندارد.

وی گفت: تا به امروز بیش از هزار و ۷۰۰ تن گاز مایع وارد استان یزد شده و در مناطق مورد نیاز استان از جمله روستاهای تفت و مهریز بیش از ۹۷ تن گاز مایع توزیع شده است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد افزود: مشکلی برای تامین گاز مایع در استان نداریم و علی‌رغم تمامی مشکلات، گاز مایع مورد نیاز استان را تامین می‌کنیم.

انتظاری تصریح کرد: ممکن است کمبودی که در برخی مناطق مشاهده شده به دلیل نحو توزیع و عدم نظارت بر توزیع صورت گرفته باشد.

وی با اعلام اینکه نظارت بر توزیع گاز مایع، توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت به عنوان ناظر بر واحدهای توزیع و صنفی انجام می‌شود اظهار داشت: بر اساس بخشنامه‌هایی که سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان صادر شده نظارت بر توزیع گاز مایع بر عهده سازمان صنعت معدن و تجارت گذاشته شده است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: ثبت‌نام الکترونیک گاز مایع هیچ ارتباطی با تامین و توزیع گاز مایع ندارد و این کار برای شناسایی و ساماندهی وضعیت مصرف‌کنندگان انجام شده تا مصرف‌کنندگان واقعی را بشناسیم.

انتظاری با تاکید بر اینکه این ثبت‌نام ارتباطی با مسئله کمبود گاز مایع ندارد تصریح کرد: مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت باید مقداری بیشتر بر نحو توزیع کالاها و گاز مایع نظارت کنند.

  • منبع خبر : یزدرسا