مهدی ابویی گفت: تنها در 14 مرداد ماه با همت کارگران بسیجی و خیر استان یزد و همکاری پایگاه های بسیج کارگری 3هزار نفر ساعت در طرح شیفت ایثار مشارکت کردند.

به گزارش صبح ساباط، سرهنگ مهدی ابویی رئیس بسیج کارگران و کارخانجات استان یزد در رابطه با جشن دست های یاری گر در استان یزد اظهار کرد:طرح شیفت ایثار روز ۱۴ مرداد ماه برای جمع آوری کمک های مومنانه جامعه کارگری و کارفرمایی اختصاص یافته است که در همین راستا کارگران با حضور در این طرح و انجام چند ساعت اضافه کاری، دستمزد آن را به نیازمندان و کارگران متضرر از ویروس کرونا اهدا می کنند که حتی با حضور در این طرح به جهت جهش تولید هم کمک شایانی می شود.

ابویی با بیان اینکه با استقبال خوب جامعه کارگری استان یزد از طرح شیفت ایثار در سال های گذشته افزود: امسال هم با همت کارگران بسیجی و خیر استان یزد و همکاری پایگاه های بسیج کارگری ۳هزار نفر ساعت تنها در یک روز در این طرح مشارکت کردند.

رئیس بسیج کارگران  و کارخانجات استان یزد با اشاره به تلاش کارفرمایان برای برگزاری هر چه بهتر رزمایش کمک مومنانه عنوان کرد: جشن کارفرمایان استان دست های یاری گر نیز با تهیه ۲هزار بسته معیشتی به ارزش ۶میلیارد ریال، به تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای ادامه کمک های مومنانه لبیک گفتند که بین نیازمندان توزیع می شود.

گفتنی است روز ۱۴ مرداد ماه همزمان با برگزاری این طرح، معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر، رئیس بسیج کارگران و کارخانجات استان و مسئولان سپاه ناحیه میبد ضمن بازدید و از برخی کارخانجات پیشرو در زمینه کمک مومنانه و شیفت ایثار از کارگران و کارفرمایان این صنایع تقدیر شد.

  • منبع خبر : یزدرسا