به گزارش اشکذر خبر؛ محمد تقی صادقی دبیر کنفرانس مهندسی برق ایران از برگزاری بیست و هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران در محور‌های الکترونیک، قدرت، مخابرات، کنترل، کامپیوتر، مهندسی پزشکی، صنعت و اقتصاد برق به مدت ۳ روز خبر داد. وی در ادامه افزود: این کنفرانس با هدف گسترش دانش فنی از طریق ایجاد محیطی […]

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد تقی صادقی دبیر کنفرانس مهندسی برق ایران از برگزاری بیست و هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران در محور‌های الکترونیک، قدرت، مخابرات، کنترل، کامپیوتر، مهندسی پزشکی، صنعت و اقتصاد برق به مدت ۳ روز خبر داد.

وی در ادامه افزود: این کنفرانس با هدف گسترش دانش فنی از طریق ایجاد محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی، ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی و همچنین تشویق مشارکت محققان برنامه‌ریزی شده است.

دبیر کنفرانس مهندسی برق ایران با توجه به اینکه بیش از هزار و ۲۰۰ مقاله به دبیر خانه ارسال شده است، بیان کرد: از این تعداد ۶۳۰ مقاله پذیرفته شده است.

صادقی افزود: همزمان با برگزاری کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه و میزگرد‌های تخصصی و مسابقات و چالش‌های علمی و صنعتی نیز با حضور صاحب‌نظران دانشگاهی و صنعتی و سازمان‌های مرتبط در شهر تاریخی در حال برگزاری است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان