به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد- اکرم فداکار معاون توسعه مدیریت منابع استانداری یزد با حضور در مرکز مخابراتی شهید مطهری ضمن بازدید از قسمت های تماس پشتیبانی اینترنت پرسرعت مخابرات(۲۰۲۰)، پاسخگویی ۱۱۸ و مرکز MDF با فعالان این مراکز دیدار و گفتگو کرد و در جریان روند کار […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد- اکرم فداکار معاون توسعه مدیریت منابع استانداری یزد با حضور در مرکز مخابراتی شهید مطهری ضمن بازدید از قسمت های تماس پشتیبانی اینترنت پرسرعت مخابرات(۲۰۲۰)، پاسخگویی ۱۱۸ و مرکز MDF با فعالان این مراکز دیدار و گفتگو کرد و در جریان روند کار قرار گرفت.

در این بازدید زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد به تشریح وضعیت ارتباطی استان پرداخت و گفت: خوشبختانه در شرایط فعلی و با همکاری مجموعه مخابرات ، استان یزد در خصوص ارائه خدمات مخابراتی در وضعیت مطلوبی به سر می برد.

فداکار در این بازدید مخابرات را یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات به مشتریان دانست و از عملکرد مطلوب سرپرست مخابرات و همکاران این مجموعه قدردانی کرد.

شایان ذکر است در حال حاضر مرکز تلفن شهید مطهری مخابرات منطقه یزد علاوه بر ارائه خدمات تلفن ثابت به مشتریان، محل پاسخگویی ۱۱۸ و پشتیبانی اینترنت پرسرعت مخابرات(۲۰۲۰) می باشد.