به گزارش اشکذرخبر، احمد پهلوانیان در دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز یزد با آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، اظهار داشت: نهم مرداد به برکت حضور مقام معظم رهبری در صدا و سیما و بازدید ۱۳ ساعته ایشان از این مرکز، به عنوان روز صدا و […]

به گزارش اشکذرخبر، احمد پهلوانیان در دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز یزد با آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، اظهار داشت: نهم مرداد به برکت حضور مقام معظم رهبری در صدا و سیما و بازدید ۱۳ ساعته ایشان از این مرکز، به عنوان روز صدا و سیما نام‌گذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: در مسیر کارمان، تلاش ما همیشه این بوده که فرمایشات علما و بزرگان استان را مد نظر داشته باشیم و در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و سایر عرصه‌ها، انجام وظیفه کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد تصریح کرد: تمام تلاشمان این بوده که در تمام حوزه‌ها، طبق تاکید حضرت آقا حرکت کنیم و به جهت حمایت و پشتیبانی از دولتمردان و مدیرانی که در این شرایط ویژه کشور به ویژه شرایط اقتصادی تلاش می‌کنند، فعالیت‌های رسانه‌ای‌مان به گونه ای باشد که احساس ترویج یاس و ناامیدی و مشکلات لاینحل در جامعه پیش نیاید.

پهلوانیان خاطرنشان کرد: همکاران ما در صدا و سیما ضعف‌ها و نواقصی را که در جامعه وجود دارد پوشش می‌دهند ولی در عین حال بازتاب دهنده خدمات و زحماتی که دولتمردان و مسئولان می‌کشند هم هستند تا همانطوری که برای رفع مشکلات قدمی برمی‌داریم، در راستای امیدآفرینی به جامعه حرکت کرده باشیم.

وی با اشاره به اینکه تمام بخش‌های صدا و سیما نسبت به این موضوع توجه ویژه‌ای دارند گفت: با توجه به نظرات مسئولان استان به نظر می‌رسد که توانستیم در این حوزه قدم برداریم و به بخشی از اهدافی که دنبال می‌کنیم دست پیدا کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد با اشاره به اینکه فضای مجازی موقعیتی است که در اختیار همه قرار دارد که از آن برای انتقال پیام انقلاب و اسلام استفاده کننده عنوان کرد: ضرورت دارد که دوره های سواد رسانه ای برای جوانان و طلاب برگزار شود و از این فضا استفاده بهتری صورت گیرد.