به گزارش اشکذر خبر ،امراله سیف الدینی مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری یزد با بیان اینکه کمک‌های مالی به متکدیان شهری نباید به صورت مستقیم به آن‌ها ارائه شود، گفت: کمک کردن به متکدیان باید جهت دار و هدفمند باشند. وی افزود: حضور متکدیان در سطح شهر علاوه بر اینکه اعتبار جهانی شهر یزد […]

به گزارش اشکذر خبر ،امراله سیف الدینی مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری یزد با بیان اینکه کمک‌های مالی به متکدیان شهری نباید به صورت مستقیم به آن‌ها ارائه شود، گفت: کمک کردن به متکدیان باید جهت دار و هدفمند باشند.

وی افزود: حضور متکدیان در سطح شهر علاوه بر اینکه اعتبار جهانی شهر یزد را زیر سوال می‌برد چهره خدماتی شهر را مخدوش کرده و تبعات فرهنگی و اجتماعی فراوانی به دوش شهرداری می گذارد.

مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری یزد با اشاره به اینکه اکثر متکدیان سطح شهر غیر بومی هستند عنوان کرد: شهرداری بعد از شناسایی، متکدیان غیر بومی را با موکن خود منتقل می‌کنند و متکدیان بومی را در جهت فراهم کردن کسب و کار حمایت می‌کند.

سیف الدینی خاطر نشان کرد: افراد، نهاد‌های مردمی که علاقه‌مند هستند به شهرداری در زمینه جذب کمک‌های مردمی تحویل به نیازمندان واقعی همکاری کنند می‌توانند با مراجعه به شهرداری درخواست خود را ارائه دهند.

مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری تاکید کرد: همشهریان در صورت مشاهده متکدی در سطح شهر مراتب را با تلفن ۳۷۲۵۰۰۲۰ مرکز پیام شهرداری به صورت بیست و چهار ساعته اعلام نمایند تا در اسرع وقت نسبت به جمع آوری و ساماندهی متکدیان اقدام شود.