به گزارش اشکذر خبر، فاطمه دانش یزدی با اشاره به ضرورت برگزاری دوره‌های آموزش و تخصصی و همچنین برنامه‌های متعدد فرهنگی و شاد ویژه خانواده‌ها در استان اظهار داشت: خانواده در ایران اسلامی از جایگاه والایی برخوردار است و همه دستگاه‌های مرتبط به این نهاد مهم، موظف به تلاش در راستای تحکیم این بنیان مقدس […]

به گزارش اشکذر خبر، فاطمه دانش یزدی با اشاره به ضرورت برگزاری دوره‌های آموزش و تخصصی و همچنین برنامه‌های متعدد فرهنگی و شاد ویژه خانواده‌ها در استان اظهار داشت: خانواده در ایران اسلامی از جایگاه والایی برخوردار است و همه دستگاه‌های مرتبط به این نهاد مهم، موظف به تلاش در راستای تحکیم این بنیان مقدس هستند.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد از برگزاری نخستین رویداد انیمیشن یزد با مشارکت این دفتر و محوریت مرکز پویانمایی فرافر(پارک علم و فناوری) در قالب مسابقه طراحی و خلاقیت در انیمیشن خبر داد و گفت: در این رویداد توجه ویژه‌ای به مباحث فرهنگی مرتبط با خانواده‌ها صورت گرفته است.

دانش یزدی افزود: فراخوان این رویداد در سه بخش طراحی شخصیت، طراحی فضا و ایده اعلام شده است که محورهای خانواده اصیل یزدی و بانوان و نشاط در خانواده پیشنهاد ویژه  دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در این راستا است.

وی با اشاره به اینکه یکی از بخش‌های اصلی این رویداد مهم، خانواده اصیل یزدی و بانوان و نشاط است عنوان کرد: توجه به خانواده و اهمیت دادن به این نهاد در یزد از دیرباز تاکنون مسئله بسیار مهمی است و همین موضوع هم یزد را از بسیاری آفات و آسیب‌ها مصون داشته و یا کمتر از سایر نقاط با آن روبرو شده است.

وی افزود: آخرین مهلت ارسال آثار به این رویداد هنری و دانش بنیان ۳۰ مرداد ماه سال جاری در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال رسمی مرکز فرافر مراجعه کنند و یا با شماره ۰۹۱۳۳۷۴۰۳۷۷  تماس حاصل نمایند.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد تصریح کرد: سازگاری با کم آبی، یزد در سال ۱۵۰۰ و اقتصاد و رونق ملی نیز از دیگر موضوعات این رویداد محسوب می‌شود و جوایز هر بخش نیز برای نفر اول یک میلیون تومان، نفر دوم ۷۰۰ هزار تومان و نفر سوم ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.