به گزارش اشکذر خبر، آرش نواب مدیر عامل توزیع نیروی برق استان یزد گفت: طرح حذف قبوض کاغذی برق از مهرماه سالجاری در سراسر یزد اجرا می شود اما این طرح از اول مرداد به صورت پایلوت در شهرستان های ابرکوه، بافق، خاتم و بهاباد اجرا خواهد شد. نواب با بیان اینکه سالانه ۲۵۰ درخت برای […]

به گزارش اشکذر خبر، آرش نواب مدیر عامل توزیع نیروی برق استان یزد گفت: طرح حذف قبوض کاغذی برق از مهرماه سالجاری در سراسر یزد اجرا می شود اما این طرح از اول مرداد به صورت پایلوت در شهرستان های ابرکوه، بافق، خاتم و بهاباد اجرا خواهد شد.

نواب با بیان اینکه سالانه ۲۵۰ درخت برای صدور قبوض برق در استان قطع می شود افزود: هدف از اجرای این طرح حفظ محیط زیست، کاهش قطع درختان، کاهش هزینه های مالی و نیروی انسانی چاپ و توزیع قبوض است.

مدیر عامل توزیع نیروی برق استان یزد به شیوه اجرای طرح سراسرس حذف قبوض کاغذی اشاره کرد و گفت: شهروندان می‌توانند جهت ثبت شماره تلفن همراه و ارسال پیامک هزینه برق مصرفی، شماره پرونده قبض برق خود را به شماره پیامکی ۳۰۰۰۷۱۲۱ ارسال کنند.

شایان بذکر است که قبوض کاغذی در لیست باید‌های دولت برای حذف شدن قرار گرفته و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مشترکان برقسرارسر کشور از ابتدای مهرماه به جای دریافت قبض کاغذی برق، اطلاعات مصرف خود را از طریق پیامک دریافت خواهند کرد.