به گزارش اشکذر خبر ، سرهنگ مهدی میرشمسی  فرمانده سپاه الغدیر استان یزد  گفت: در چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی توان دفاعی کشور به حدی رسیده که توان باز دارندگی در مقابل قدرت‌های جهانی را دارد و هر قدرتی که بخواهد در تقابل با نظام جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرید، با پاسخ دندان […]

به گزارش اشکذر خبر ، سرهنگ مهدی میرشمسی  فرمانده سپاه الغدیر استان یزد  گفت: در چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی توان دفاعی کشور به حدی رسیده که توان باز دارندگی در مقابل قدرت‌های جهانی را دارد و هر قدرتی که بخواهد در تقابل با نظام جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرید، با پاسخ دندان شکن و کوبنده سپاه و بسیج و دیگر نیرو‌های نظامی کشور روبه رو خواهد شد.

وی افزود: قدرت دفاعی ایران در طول سال‌های اخیر بار‌ها به نمایش در آمده و قدرت‌های استکباری در میدان‌هایی که با توان جمهوری اسلامی مواجه شدند، طعم شکست را چشیده اند.

فرمانده سپاه الغدیر استان ادامه داد: حرکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره بر مبنای اصول دینی و توکل بر خدا بوده و پشتیبانی مردم آن را تضمین کرده، لذا با این مبانی عقیدتی نیرو‌های نظامی جمهوری اسلامی از هیچ قدرتی هراسی ندارد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد مردمی و برگرفته از مطالبه مردم است

این مسئول ارشد نظامی استان یزد تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد مردمی و برگرفته از مطالبه مردم در سرآغاز انقلاب اسلامی است که محور حرکت آن ولایتمداری و اطاعت از امر ولایت است.

میرشمسی تاکید کرد: وقتی انقلاب اسلامی پیروز شد و دشمن با همجمه‌های سنگینی مانند ایجاد نفاق در سایه تقویت خلق‌های کُرد، بلوچ و عرب را علیه نظام ایجاد کرد، مبانی ولایی و دینی در بستر تمدن اسلامی بود که این نظام را نجات داد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد یادآور شد: در هشت سال دفاع مقدس و در جنگ سوریه که با داعش تا دندان مسلح شده با نیرو‌هایی از ۹۲ کشور دنیا مبارزه کردیم، وقتی عناصر قدرت تمدن اسلامی را به کار بردیم توانستیم از این میدان‌ها با موفقیت خارج شویم.

میرشمسی خاطر نشان کرد: امروز که آمریکایی‌ها به گفته خودشان جنگی ترکیبی را علیه ما به راه انداخته‌اند و در حوزه‌های مختلف اقتصادی، نظامی و قدرت نرم سعی در تضعیف جمهوری اسلامی دارند، تا زمانی که در مبارزه با دشمن به مبانی دینی تاسی کنیم، می‌توانیم حربه‌های دشمن را بی اثر سازیم.