امام جمعه بافق گفت: دشمن در حال تلاش برای کاهش جمعیت ایران است و تبلیغ فرزند کمتر را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش صبح ساباط، حجت الاسلام حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بافق با اشاره به هفته ملی جمعیت بیان داشت: ما در تله جمعیتی افتاده‌ایم؛ امروز دشمنی که هیچگاه به نفع ما کار نکرده است در بین جوانان ما تبلیغ فرزند کمتر، زندگی بهتر می‌کند این درحالی است که خودش تولد فرزند ششم را جشن می‌گیرد.

وی افزود: دشمن در حال تلاش است ایران را از جمعیت تهی کند و نیروی جوان نداشته باشد چراکه در این صورت است که می‌تواند به ما سلطه پیدا کند.

خطیب نماز جمعه بافق به آمار نگران کننده‌ی سقط جنین اشاره کرد و افزود: سال ۱۴۰۲ روزانه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ قتل در کشور داشتیم یعنی یک میلیون سقط جنین در سال گذشته اتفاق افتاده است.

حجت الاسلام حسینی در ادامه سخنان خود با تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی‌ها گفت: وظیفه روابط عمومی‌ها حل مشکلات ارباب رجوع است چراکه باید مشکلات را به مسئول اداره منتقل کنند و راه حلی برای آن بیاندیشند.

وی افزود: ارتباطات روابط عمومی‌ها باید با رسانه‌ها باید تقویت شود و سازمان خود و فعالیت‌های آن را در جامعه تبلیغ کنند، اما مهمترین وظیفه آنها رصد مشکلات مردمی است که به آن اداره مراجعه می‌کنند.

انتهای پیام/