سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اقدام رژیم کودک‌کش صهیونیستی در کشتار جنایتکارانه و وحشیانه صدها تن از شهروندان فلسطینی در مدرسه الفاخوره و تل زعتر در جبالیا را شدیدا محکوم کرد.

به گزارش صبح ساباط؛ ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام رژیم کودک‌کش صهیونیستی در کشتار جنایتکارانه، جنون‌آمیز و وحشیانه صدها تن از شهروندان فلسطینی در مدرسه الفاخوره متعلق به آژانس آنروا وابسته به سازمان ملل و تل زعتر در جبالیا را که اغلب آنان زنان و کودکان بودند، شدیدا محکوم کرد.

کنعانی در این رابطه گفت؛ متأسفانه در سایه بی‌عملی کشورهای جهان و مجامع بین‌المللی نسبت به نسل‌کُشی ملت فلسطین در نوار غزه و کرانه غربی، رژیم غاصب صهیونیستی هر روز در کمال دنائت و وحشیگری، مرتکب جنایت جنگی و کشتار جمعی جدیدی علیه شهروندان و زنان و کودکان فلسطینی در منازل، سکونتگاه‌ها و اماکن اسکان موقت آوارگان و پناهجویان می‌شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان همچنین خواستار مسئولیت‌پذیری جامعه جهانی و خاصه اقدام فوری و بازدارنده کشورهای اسلامی در مقابل نسل‌کشی آشکار و سبعانه رژیم جنایت پیشه اسرائیل علیه ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین شد.