دو حادثه در محور نایین به اردکان و یک حادثه صنعتی کارگاهی 6 نفر حادثه دیده در پی داشت که با تلاش نجاتگران هلال احمر اردکان امدادرسانی صورت گرفت.

به گزارش صبح ساباط؛ جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان با اعلام روز پر حادثه در محورهای اردکان و امدادرسانی توسط نیروهای هلال احمر این شهرستان اظهار داشت : طی گزارشی در صبح امروز ساعت ۱۰:۳۴ مبنی بر حادثه واژگونی خودرو سواری پژو پارس در کیلومتر ۵۵ محور اردکان به نایین، بلافاصله تیم امداد و نجات جاده ای سید نور الدین اردکان به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان گفت: این حادثه ۳ نفر حادثه دیده در پی داشت که توسط نیروهای امدادی هلال احمر و دیگر دستگاه های امدادی اقدامات اولیه درمانی صورت و به وسیله آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شد.

کمال آبادی عنوان کرد: ظهر امروز ساعت ۱۴:۳۶ نیز واژگونی خودرو سواری پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۶ پایگاه جاده ای هلال احمر لاین نایین به اردکان اتفاق افتاد که بلافاصله تیم امداد و نجات جاده ای سید نور الدین به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان داشت: در این حادثه ۱ نفر مصدوم که در خودرو گیر افتاده بود که بوسیله ست نجات توسط نجاتگران هلال احمر رهاسازی و پس از اقدامات اولیه درمانی و پیش بیمارستانی بوسیله آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان گفت : در حادثه ای دیگر که ظهر امروز ساعت ۱۵ به مرکز eoc استان گزارش شد واژگونی لودر در معدنی در محور چک چک به اردکان که ۲ حادثه دیده در پی داشت.

کمال آبادی عنوان کرد: بلافاصله پس از گزارش این حادثه تیم امداد و نجات جاده خرانق و یک تیم عملیاتی پشتیبان از شعبه به محل حادثه اعزام شدند که پس از رسیدن به محل حادثه با توجه به اینکه ۱ مصدوم در زیر دستگاه لودر گیر افتاده بود بوسیله ست نجات رهاسازی و اقدامات اولیه درمانی توسط نجاتگران هلال احمر برای هر دو حادثه دیده انجام و جهت انتقال به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: صبح امروز هم در حادثه واژگونی اتوبوس در محور خرانق که ۴۷ مصدوم در پی داشت نیز تیم امداد و نجات خرانق حضور و به همراه دیگر عوامل امدادی در صحنه مشغول امدادرسانی شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان در پایان ضمن تشکر از عوامل امدادی و نیروی انتظامی و اورژانس و دیگر دستگاه های امدادی جهت پوشش امدادی حوادث گفت: سامانه تلفن ۱۱۲ برای ارائه خدمات امدادی در طول شبانه روز آماده پاسخگویی و دریافت گزارش‌های حوادث احتمالی ازطرف مردم است.