رمانده انتظامي استان گفت: کاهش 61 درصدی فوتی های تصادفات در محورهای مواصلاتی استان در ایام نوروز 1402، موجب کسب رتبه اول کاهش تصادفات فوتی در بین استان های کشور شده است.

به گزارش صبح ساباط، سردار عباسعلی بهدانی فرد در جلسه جمع بندی اقدامات نوروزی پلیس استان یزد اظهار کرد: از زحمات تمامی همکاران به خاطر برقراری امنیت مطلوب در سال گذشته قدردانی می کنم.

وی با بیان اینکه تمامی اقدامات پلیس برای امنیت و آرامش مردم است گفت: باید با توجه به سفارشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص مهار تورم و افزایش تولید با قاچاق کالا برخورد جدی صورت گیرد.

فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: با حضور موثر پلیس در ایام نوروز در سطح جاده های استان یزد شاهد امنیت مطلوبی در حوزه ترافیکی و همچنین کاهش محسوس تصادفات بودیم.

سردار بهدانی فرد تصریح کرد: در ایام نوروز امسال با توجه به افزایش تردد در سطح جاده های استان یزد کاهش ۶۱ درصدی فوتی های تصادفات در محورهای مواصلاتی را داشتیم که این موفقیت موجب کسب رتبه اول کاهش تصادفات فوتی در بین استان های کشور شده است.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در طرح های ارتقای امنیت اجتماعی همانند دستگیری معتادان متجاهر، افزایش ۱۱۵ درصدی را داشته ایم که این موضوع نیز باعث پیشگیری از سرقت نیز شده است.

وی یادآور شد: مبارزه جدی با سارقان و کشف اموال مسروقه و تحویل به مالباختگان در دستور کار پلیس یزد قرار دارد.