معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: بیش از ۸۰ درصد مصوبات سفر اول رئیس جمهور به یزد در حوزه بانوان محقق شده است و دولت با اختصاص تسهیلات و  تسهیل در صدور مجوز‌ها به حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فعالیت بانوان در این عرصه می‌پردازد.

به گزارش  خبرنگار خبرگزاری صبح ساباط در سفر رئیسی به یزد، خانم انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در امور زنان که رئیس جمهور را در دومین سفر استانی به یزد همراهی می‌کند، با حضور در منزل شهید جهانگیر جهازی از شهدای والفجر یک با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد.

خزعلی با حضور در مدرسه پوررضایی یزد که با اعتبار تخصیص یافته در سفر سال گذشته رئیس جمهور به یزد تکمیل و تجهیز شد؛ از بانوان معلم به مناسبت روز زن تجلیل کرد

وی از گالری نقاشی فاطمه بهجت که به تصویرسازی چهره شهدا می‌پردازد و همچنین از مرکز جامع سلول‌های بنیادی و بافت ساختی بازدید کرد.

معاون امور زنان نهاد ریاست جمهوری اعلام کرد: تاکنون بیش از ۸۰ درصد مصوبات سال گذشته در سفر رئیس جمهور به یزد در زمینه آموزشی، آسیب زدایی، مهارت آموزی و ساخت و تجهیز مدارس اجرایی شده است.

خزعلی افزود: سایر طرح‌های نیمه تمام نیز تا پایان امسال تکمیل خواهد شد و  امیدواریم در این سفر هم اعتبارات خوبی در این زمینه در نظر گرفته شود.

وی، خبر داد: دولت با اختصاص تسهیلات و  تسهیل در صدور مجوز‌ها به حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فعالیت بانوان در این عرصه می‌پردازد.

انتهای پیام/ص*