استاندار یزد درنشست با رؤسای زرتشتیان یزد گفت:جامعه زرتشتیان همواره نیک اندیش و خیراندیش بوده و در کمال صلح و آرامش، منشاء خدمات بسیار زیادی در یزد بوده و هستند.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای یزد،  مهران فاطمی استاندار یزد در جمع رؤسای انجمن‌های زرتشتیان استان با قدردانی از اقدامات و فعالیت‌های ارزنده زرتشتیان استان گفت: جامعه زرتشتیان همواره نیک اندیش و خیراندیش بوده و در کمال صلح و آرامش، منشاء خدمات بسیار زیادی در یزد بوده و هستند.

استاندار در ادامه به تشریح برخی از اقدامات، فعالیت‌ها و پیگیری‌های انجام شده از ابتدای استقرار دولت سیزدهم در استان پرداخت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سفر رئیس جمهور به استان در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در این سفر قریب به ۷ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان مصوبه اخذ شد که تاکنون حدود ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان آن به استان تزریق و پرتو آن بسیاری از پروژه‌های متوقف شده احیا شد.

فاطمی در پایان خاطرنشان کرد: ان شاءالله در سفر پیش رو دکتر رئیسی به استان نیز شاهد دستاورد‌های مهمی از جمله آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آب خلیج فارس به یزد خواهیم بود.

در پایان نیز تعدادی از روسای انجمن‌های زرتشتیان استان هم به بیان دیدگاه‌ها و مشکلات انجمن‌های زرتشتیان پرداختند.

انتهای پیام/