برنامه " در سایه سار خورشید "عنوان برنامه ای است که از شبکه یزد به طور زنده پخش می شود

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد، ویژه برنامه “در سایه سار خورشید” به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بطور زنده درشب شهادت (دوشنبه ۵ دی ۱۴۰۱ ) با موضوع مروری بر سیره خانوادگی حضرت زهرا سلام ا…علیها پخش می شود.

این برنامه با بخشهای: گفتگو با کارشناس مذهبی حجت الاسلام و المسلمین دکتر میر جلیلی استاد دانشگاه، گفتگو با سرهنگ زارع مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس به جهت اعلام زمان و مکان مراسم تشییع شهدای گمنام در روز شهادت زهرای مرضیه، پخش ذکر مناقب با حضور شاعر آئینی خانم زهرا شائق و مداحی و وله های گرافیکی ارائه می شود.

همچنین در روز سه شنبه مورخ ششم دی ماه مصادف با سالروز شهادت آن حضرت، برنامه با موضوع زیبایی شناسی شخصیت از منظر حضرت زهرا سلام الله علیها و بخشهای: گفتگو با کارشناس مذهبی حجت الاسلام و المسلمین دکتر فهیم نیا استاد دانشگاه، بخش ذکر مناقب و مصیبت با حضور ذاکر اهل بیت استاد نیکونژاد، شاعر آئینی خانم غلامزاده و مداحی و وله های گرافیکی از شبکه یزد پخش می شود.

در سایه سار خورشید” در روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ و سه شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ ساعت۲۱:۳۰الی۲۲:۳۰ به تهیه کنندگی روح ا… صالحی و کارگردانی محمد صالح امیربیگی و اجرای محسن فلاح از شبکه یزد پخش می شود.

انتهای پیام/ص*