رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: بسیج تشکلی از مردم، برای مردم و سنگری در مقابل دشمنان و معاندان است.

به گزارش صبح ساباط؛ غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد پیش از ظهر امروز در نشست با فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج شهر یزد، گفت: بسیج یک نیروی مردمی، از دل مردم و برای مردم است که در همه بزنگاه های حساس، آستین همت بالا زده و در میدان کمک به مردم ایستاده است.
وی خاطرنشان کرد:‌ حضور نیروهای بسیجی در زلزله، سیل و حوادث طبیعی برای کمک به مردم در سنوات اخیر، هرگز فراموش نمی شود و حال نیز که عده ای برای خدشه به امنیت مردم تلاش می کنند، این بسیج است که سینه سپر کرده تا از جان و مال و ناموس این مردم حراست کند.
این مقام قضایی با بیان اینکه هر نهادی که اثر گذارتر باشد بیشتر مورد هجمه دشمنان قرار می گیرد، گفت:‌ در حوادث اخیر هم دیده شد که در کنار نیروی انتظامی و سپاه این بسیج بود که مورد بیشترین هجمه ها قرار گرفت.
وی افزود:‌ قطعا اثر گذاری این تشکل مردمی و یادگار ماندگار بنیانگذار انقلاب اسلامی بیش از قبل بر دشمنان و معاندان معلوم شده است که امروز این چنین مورد هجمه قرار می گیرد.
رئیس کل دادگستری استان یزد تصریح کرد: قطعا کار برای خدا خستگی ندارد و یک بسیجی مخلص با این تهدید ها از میدان به در نمی رود.
وی افزود: صبر بسیجیان در برابر سختی ها و مشکلات مثال زدنی است که با دست خالی در اغتشاشات اخیر از امنیت و آرامش مردم و اموال عمومی صیانت کرده و شهدایی را تقدیم جامعه کردند.
دهشیری با اشاره به تهدید های اغتشاشگران علیه نیروی های بسیجی، گفت:‌ آرمان یک بسیجی شهادت است، همان آرمانی که در مورد شهید علی وردی و عجمیان محقق شد، پس نمی توان این نیروی مخلص را تهدید کرد، ترساند و از صحنه خارج کرد.

انتهای پیام/ص*