مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر با بیان اینکه یکی از اقدامات بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر در حوزه اجتماعی ترویج ازدواج آسان است گفت: بر همین اساس این سازمان در سطح استان ویژه برنامه هایی را از جمله شناسایی رابطین ازدواج و تشکیل تیم های واسطه گر و آموزش رابطین را در ابتدای سال با هدف واسطه گری و معرفی خانواده ها در دستور کار خود قرار داد.
فاطمه مرادقلی مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر در گفتگو با صبح ساباط؛ با بیان اینکه یکی از اقدامات بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر در حوزه اجتماعی ترویج ازدواج آسان است گفت: بر همین اساس این سازمان در سطح استان ویژه برنامه هایی را از جمله شناسایی رابطین ازدواج و تشکیل تیم های واسطه گر و آموزش رابطین را در ابتدای سال با هدف واسطه گری و معرفی خانواده ها در دستور کار خود قرار داد.
وی افزود: برای تحقق این موضوع تفاهم نامه ای با بسیج اصناف جهت تخفیف ویژه در آرایشگاه‌ها و مزون ها برای خانواده های نیازمند منعقد گردید و سلسله نشست های آموزشی سبک زندگی اسلامی نیز در کل استان با هدف ترویج ازدواج آسان برگزار شد.
مراد قلی تصریح کرد: همچنین در شهرستانها و مرکز استان جشن های ازدواج جمعی مثل طلاب دانشجویی و جشن های عقد شهدایی در کنار مزار شهدای گمنام بدون پرداخت هزینه از طرف خانواده ها انجام شده است.
مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر هدف از برگزاری مراسم عقد های شهدایی را شروع زندگی جوانان با توسل به شهدا دانست و گفت: امیدواریم این جوانان مشمول دعای خیر شهدا باشند و زندگی پر خیر و برکتی داشته باشند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون با همکاری سازمان بسیج سازندگی  ۱۵۰ سری جهیزیه تحویل زوج های نیازمند شده است.
  • نویسنده : حیران