پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما، در حکمی «احسان کریمی میبدی» را به سمت مدیرکل صدا و سیمای استان یزد منصوب کرد.

به گزارش صبح ساباط؛ پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما در حکمی احسان کریمی میبدی را به سمت مدیرکل صدا و سیمای استان یزد منصوب کرد.

احصا و اولویت بندی ظرفیت های رسانه ای استان یزد برای حضور در عرصه‌ های بین المللی، ملی و محلی؛ تلاش در مسیر عدالت رسانه ای با تدوین برش استانی سند تحول و فهرست ها و پیوست های مربوطه و تمهید جهش کمی و کیفی در تولید محتوای حرفه ای و مردمی از مواردی است که پیمان جبلی در حکم انتصاب «احسان کریمی» بر آن تأکید کرده است.

همچنین در این حکم،دکتر جبلی از زحمات و تلاش های چندین ساله دکتر احمد پهلوانیان در دوره تصدی مدیریت این مرکز قدردانی کرد.

احسان کریمی متولد ۱۳۶۵ در شهرستان میبد فارغ التحصیل مدیریت صنعتی از دانشگاه شاهد تهران، کارشناسی ارشد مدیریت رسانه از دانشگاه صدا و سیما و مسئول بسیج دانشگاه صدا و سیما و همچنین مسئول بسیج صدا و سیمای مرکز یزد و در حال حاضر دانشجوی دکتری مدیریت رسانه و در مرحله نگارش  رساله است.

پژوهشگری سابق  پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت تهران، مدیر سابق طرح، برنامه ونظارت مرکز یزد، مسئولیت بسیج صدا و سیما و معاونت فضای مجازی از سوابق شغلی وی است.

دانشجوی نمونه فرهنگی دانشگاه صداوسیما، عضو شورای فرهنگی دانشگاه صداوسیما، عضو کارگروه گردشگری کانون تفکر دانشگاه یزد، پژوهشگر نمونه استان یزد وکسب رتبه برتردر بخش شعار سال در بیست و یکمین جشنواره ملی امور استان های صدا وسیما و  فرمانده برتر بسیج مراکز استانی و مسئول کمیته صدا وسیما در دومین کنگره ملی شهدای دارالعباده و دارالعلم استان یزد، مسئول هییت اندیشه ورز صداوسیما مرکز یزد، نویسنده چندین مقاله علمی_ پژوهشی، کتاب، مجری طرح های پژوهشی و پژوهشگر  بسیاری از برنامه ها و مستند های تلویزیونی و فضای مجازی و همچنین تدریس  دانشگاه دولتی میبد و دانشکده خبر میبد از سوابق تحصیلی کریمی به حساب می آید.

پایگاه خبری صبح ساباط انتصاب دکتر کریمی را به مدیرکلی صدا و سیمای یزد تبریک عرض کرده و برای وی آرزوی موفقیت دارد.