معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد یزد از حضور پرشور جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاد یزد و دانشجویان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان خبر داد.

به گزارش صبح سایاط به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد، دکتر هادی حیدری نیا معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد یزد گفت، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان همچون سال های گذشته با حضور گسترده اقشار مردم و مسئولان و با حضور پر شور دانشگاهیان در شهرستان یزد برگزار شد.

وی افزود: اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی یزد همگام و همراه با سایر مردم با شرکت در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان و سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» ، «مرگ بر اسرائیل» ، «مرگ بر آل سعود» و «مرگ بر ضد ولایت فقیه» بار دیگر با آرمان های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و شهدا تجدید میثاق کردند.

گفتنی است: دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای دانشگاهی سراسر کشور نیز با حضور در راهپیمایی ضداستکباری ۱۳ آبان، جلوه هایی از وحدت و یکپارچگی امت آزاده و سرافراز را به نمایش گذاشته و با گرامیداشت یاد دانش آموزان شهید، خاطره تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند.

انتهای پیام/ص